سال 1397: حمایت از کالای ایرانیرئیس شورای حمل ونقل استان:
مدیركل راه و شهرسازي استان مازندران گفت : ایمنی در جاده های مازندران نیاز به همدلی تمامی دستگاههای اجرایی دارد.
ایمنی در جاده های مازندران نیاز به همدلی تمامی دستگاههای اجرایی دارد.

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی و رییس شورای حمل و نقل استان در جلسه كميته ايمني حمل و نقل و سوانح رانندگي که با حضور مهندس نبیان معاون امور عمرانی استان مازندران برگزار گردید تصريح نمود: بايد با بررسي همه جوانب و دسترسي به اطلاعات درست از شرايط موجود در جهت افزايش ايمني محورها گام برداريم. و تمامی دستگاههای مرتبط به موضوع ایمنی می بایست با همدلی و تعامل در این راه تلاش نمایند .

مهندس علي نبيان معاون امور عمرانی استانداری مازندران نیز در  این نشست یادآورشد : تمامي دست اندركاران بخش حمل و نقل می بایست با  مشاركت كارشناسانه و اتخاذ تصميمات و راهكارهاي مناسب در جهت كاهش تصادفات تلاش نمایند.

وي بر استاندارد سازي راههاي استان تاكيد و عنوان نمود: علاوه بر استاندارد سازي راهها ، بايد به مقوله استانداردسازي خودروها و نظارت بر مراكز معاينه فني آنان نيز نگاه ويژه شود.

وي در اين نشست ضمن قدرداني از فعالين بخش هاي مختلف حمل و نقل در استان، از مازندران به عنوان يك استان ويژه و استراتژيك در منطقه ياد كرد و افزود: يكي از محسنات توسعه حمل و نقل ، رونق بخش صنعت و بهره گيري مناسب كارخانجات از نهايت ظرفيت توليد خود مي باشد.

در این نشست مقرر شد : کلیه پیمانکاران فعال در مجاورت راه حداکثر تا 20 اسفند نسبت به حذف اختلاف سطح و نصب علائم ایمنی و هشدار دهنده و ایمن سازی محدوده کارگاه خویش اقدام کنند.

همچنین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای موظف شد نسبت به تکمیل علائم ایمنی و نیز خط کشی راهها بااولویت راههای اصلی و قطعات روکشی و خاموشی تونل ها، اقدام نماید.

با عنایت به در پیش بودن تعطیلات نوروزی و حجم ترافیک ورودی به استان تمامی دستگاهها با حضور فعال در طرح نوروزی به ویژه عزیزان پلیس راه ، راهنمایی و رانندگی و راهداری استان تمام امکانات خود را بکار گیرند و بهترین خدمت را به مسافران ارائه نمایند. همچنین شهرداری های استان موظف شدند نسبت به خط کشی گذرگاههای عابر پیاده و نصب چراغ چشمک زن و رنگ آمیزی سرعت گیرها به منظور آشکار سازی حداکثر تا 20 اسفند اقدام لازم بعمل آورند.

کد مطلب : ۸۱۶۷  / گروه : ROOT /  / ۱۰ اسفند ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۱۰

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز560
دیروز 2402
جمع 2213587

جدیدترین اخبار