سال 1397: حمایت از کالای ایرانیاستاندار مازندران در آستانه سال نو از اداره کل راه و شهرسازی استان به جهت بهره برداری از پروژه های راهسازی در راستای تسهیل در امر تردد و روانی ترافیک به منظور مسافرت های نوروزی هموطنان عزیز قدرداني نمود.
تقدير استاندار مازندران از مديركل راه شهرسازی

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران محمد اسلامی استاندار مازندران از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران و کارکنان این حوزه به منظور تلاش در جهت ارتقاء سطح ایمنی محورهای مواصلاتی استان با بهره برداری از پروژه های در حال ساخت قدردانی نمود .

سيد حميد حسيني رئیس اداره روابط عمومی ضمن اعلام این خبر افزود :  راههای شمال ایران از پر تردد ترین راههای در ایران بوده و مردم در ایام تعطیلات نیز از این نقاط بازدید می کنند از این رو پروژه های مختلف راهسازی و ارتقاء محورهای مواصلاتی از دوخطه به چهارخطه در نقاط مختلف استان در دست انجام می باشد .

وی از زیر بار ترافیک رفتن  بخشی از قطعات پروژه تعریض و چهار خطه نمودن محور هراز و سوادکوه در آخرین روزهای سال 96 خبر داد و افزود : برای ارتقاء سطح سرویس و برقراری ترافیک ایمن و روان  5 کیلومتر   از محور هراز و همچنین دو دستگاه تونل و در محور سوادکوه نیز 5 کیلومتر باقیمانده از این محور برای استفاده از کاربران با حضور وزیر راه و شهرسازی بهره برداری و مورد استفاده کاربران قرار گرفت .

وی با اشاره اقدامات خوب انجام یافته در محور های ارتباطی استان یادآور شد : پروژه های متعدد راهسازی در سطح  محورهای شریانی استان در دست انجام بوده که انشاء اله با تخصیص اعتبارات مورد نیاز هرچه زودتر شاهد بهره برداری از این پروژه ها و برقراری تردد ایمن در سطح راههای استان باشیم.   

سید حمید حسینی ابراز اميدواري كرد : ان شاء الله در سال 1397  بتوانيم با همدلي و تعامل بيشتر و رعايت كليه مقررات و قوانين توسط رانندگان عزيز شاهد سالي بدون حوادث جاده اي در كشور و استان عزيزمان باشيم.

 

 

کد مطلب : ۸۱۸۶  / گروه : ROOT /  / ۲۸ اسفند ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۳۲

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1678
دیروز 1263
جمع 2212303

جدیدترین اخبار