سال 1397: حمایت از کالای ایرانیهیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران در آستانه سال جدید با مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند.
..دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با مدیر کل راه و شهرسازی استان
..دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با مدیر کل راه و شهرسازی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در این دیدار مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان ضمن تبریک سال نو با تاکید بر تعامل و همکاری بیش از پیش دو مجموعه ، از اجرایی شدن
 برنامه های راهبردی در سازمان نظام مهندسی ابراز خشنودی کرد .

مهندس بهادری در این نشست ضمن تاکید بر نظارت دقیق در فعالیت های ساختمانی و عمرانی تسریع نمود: نظارت دقیق، تقویت و ارتقاء کیفیت ساخت و سازها در مازندران حاصل همدلی و تعامل این دو مجموعه است.

وی گفت : استفاده از مهندسان با تجربه و مجرب می تواند در تسریع عملیات اجرایی پروژه های ساختمانی و همچنین مصرف بهینه مصالح و امکانات موثر باشد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اظهار داشت : نظام مهندسي ، بزرگترين تشكل مهندسي كشور است و به علت اهميت موضوع زيرساختها و ساختمان و ارتباط آن با آحاد جامعه از اهميت ويژه برخوردار است، بنابراين ، وزارت راه و شهرسازي براي آن جايگاه و ارزش خاصي قائل است.

وي با تاكيد بر تعامل و همراهي اداره كل راه و شهرسازي با سازمان نظام مهندسي ساختمان استان اظهار داشت: اين تعامل و همكاري مي تواند اثرات مثبتي را در معماري و ساخت و سازهاي استان داشته باشد.

همچنین در این دیدار با توجه به درپیش بودن آزمون نظام مهندسی و انتخابات هیئت مدیره و توجه دقیق و اهتمام  جدی برای برگزاری هرچه مطلوب تر آن در آینده نزدیک تاکید خاص بعمل آمد .  

گفتنی است : تاکید ویژه بر نظارت عالیه ماده 34 و 35 قانون نظام مهندسی و اهتمام جدی برای پیگیری آن از مطالبات مدیر کل راه و شهرسازی استان در این نشست بوده است.

 

کد مطلب : ۸۱۸۸  / گروه : ROOT /  / ۱۶ فروردین ۱۳۹۷  /  بازدید : ۲۴۷

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1724
دیروز 1263
جمع 2212349

جدیدترین اخبار