سال 1397: حمایت از کالای ایرانیاولین نشست تخصصی مدیر کل راه و شهرسازی با مدیریت ساخت ، ناظرین و مشاورین پروژه در سال 97 انجام شد .
  نشست تخصصی مدیر کل راه و شهرسازی با مدیریت ساخت،  ناظرین و مشاورین پروژه در سال 97  

به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان در این جلسه ضمن اعلام خط مشی اجرایی پروژه های عمرانی و راهسازی در سال جدید برنظارت دقیق به منظور ارتقاء کیفیت اجرای پروژهها تاکید خاص نمودند . همچنین در این نشست بر اجرای دقیق بخشنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در ارتقاء کیفی و نیز اعمال جرائم بر کارهای خارج از استاندارد تاکید گردید.

مهندس سید محمد نظری مدیر ساخت و توسعه راه های مازندران نیز در این جلسه حضور مستمر و پیوسته همکاران مشاور در محل پروژه بمنظور کنترل کیفی را ضروری برشمرده و استفاده و بهره گیری از ابزار و تکنولوژی جدید به جهت ارتقاء کیفیت را لازم دانستند.

 مهندس نظری ضمن ارائه گزارش کاملی از پروژه های در حال انجام و پروژه های تجمیعی برابر فهرست بهاء سال 97 از مشاورین خواست باتوجه به پیشرفت  روز افزون مصالح و تکنولوژی نوین در صنعت راهسازی  فراگیری آموزش و بهنگام شدن ناظرین مشاور باید در دستورکار قرار گیرد.

مهندس نظری تصریح نمود:  کلیه پروژه ها بایستی براساس برنامه زمان بندی انجام  و همواره از انجام کالاهای غیراستاندارد خودداری و براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در سالجاری کلیه مشاورین و پیمانکاران مکلف به استفاده ار کالاهای ایرانی می باشند.

کد مطلب : ۸۱۹۱  / گروه : ROOT /  / ۲۰ فروردین ۱۳۹۷  /  بازدید : ۲۴۲

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1611
دیروز 1263
جمع 2212236

جدیدترین اخبار