سال 1397: حمایت از کالای ایرانیبه گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران ، مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان ، در حاشیه بازدید از مراحل پایانی احداث بوستان ولایت در محل سابق پادگان ارتش ساری ، ضمن تقدیر از فعالیت های مختلف و به هنگام شهرداری ساری در حوزه های مختلف شهری و مقوله خطیر بازآفرینی ، از راه…
خانه گفتگو در ساری راه اندازی می شود.

مهندس بهادری در ادامه افزود : خانه گفتگو با هدف ایجاد فضای  گفتگو بین  متخصصان و حرفه مندان  عرصه  معماری و شهرسازی و سایر حوزه های مرتبط شهری از جمله فرهنگی، اجتماعی  و اقتصادی که مبتلابه شهرها می باشد راه اندازی خواهد شد .

وی همچنین ارتقاء  کیفیت زندگی  شهروندان و تقویت انجمن  ها و موسسات تخصصی در این عرصه از اهداف اصلی ایجاد این مجموعه دانست.

بهادری افزود:حسب تاکیدات دکتر آخوندی  وزیر راه و شهرسازی بر ساخت مکان های فرهنگی و اجتماعی عمومی در شهرها، می توان بهره برداری از خانه گفتگو را به عنوان نقطه عطفی در حوزه بازآفرینی شهری  استان تلقی نمود که اثرات سازنده ای برای مجموعه مدیریت شهری در استان خواهد داشت.

خاطر نشان می گردد بازدید  مدیر کل راه و شهرسازی از بوستان ولایت ساری با حضور  مهندس رازجویان مدیر کل محترم دفتر فنی، امورعمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری انجام گردید.

کد مطلب : ۸۱۹۹  / گروه : ROOT /  / ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷  /  بازدید : ۳۰۹

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1590
دیروز 1263
جمع 2212215

جدیدترین اخبار