سال 1397: حمایت از کالای ایرانیمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به همراه مدیر کل راه و شهرسازی مازندران از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در شهر ساری بازديد نمودند .
بازديد معاون استاندار از روند برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس علي نبيان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مازندران در اين بازديد ضمن قدرداني از مجموعه راه و شهرسازي استان به منظور برگزاري مطلوب آزمون مذكور عنوان نمود: در اجراي آئين نامه اجرائي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان ، آزمون ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و معماران تجربی در تاريخ 20 و 21 اردیبهشت ماه امسال همزمان با سراسر كشور در مازندران برگزار می شود.

مهندس نبيان اضافه كرد : سابقه كار حرفه ای مورد نياز برای اين آزمون مطابق با ماده 5 آيين نامه اجرايی قانون نظام مهندسي ساختمان خواهد بود و نحوه محاسبه سنوات لازم ازتاريخ اخذ مدرك تحصيلی لیسانس تا پايان 21 اردیبهشت ماه 1397 ميباشد .

عبداله بهادری مدیر كل راه و شهرسازی استان مازندران نيز در اين بازديد ضمن تشكر از حمايتها و دلگرمی های مهندس نبيان نسبت به مجموعه راه و شهرسازي اظهار داشت : در اين آزمون بيش از  8600 نفر شركت نموده كه از اين تعداد 1800 نفر زن و 6800 نفر مرد می باشند همچنین در حوزه ساری 2800 نفر ، حوزه بابل 3150 نفر و حوزه چالوس 2700 نفرمتقاضی شرکت نموده اند.

وي در ادامه در خصوص رشته هاي مرتبط به اين آزمون يادآور شد: رشته‌هاي معماري(نظارت و طراحي واجرا)، شهرسازي، عمران(نظارت و محاسبات واجرا)، تأسيسات مكانيكي، تأسيسات برقي، نقشه برداري و ترافيك براي متقاضيان اخذ پروانه اشتغال به كار مهندسي (پايه3) بطور هماهنگ و همزمان در سراسركشور برگزار مي شوند.

گفتني است : آزمون ورود به حرفه مهندسان در روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر در شهرهای ساری ، بابل و چالوس برگزار مي شود.

کد مطلب : ۸۲۰۵  / گروه : ROOT /  / ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷  /  بازدید : ۲۴۳

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1107
دیروز 2218
جمع 2267951

جدیدترین اخبار