سال 1397: حمایت از کالای ایرانیهشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مازندران در روز جمعه 13 مهر ماه برگزار و نتایج آن اعلام گردید.
.اعلام نتایج هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ، مهندس عبداله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس دستگاه نظارت بر هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران ، با اشاره به برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان اظهار داشت این دوره از انتخابات در روز جمعه مورخ 13 مهرماه 1397 در 18 شهر استان برگزار شد و جمعا 7079  رای اخذ شده است .

رئیس دستگاه نظارت بر هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران افزود : آرای اخذ شده با حضور نمایندگان کاندیداهای انتخابات شمارش شد و در نهایت نتایج شمارش آرا به شرح ذیل اعلام شد .

در رشته عمران : محسن قربانی با 2643 رای سید حمیدرضا مسیبی با 2567 رای علی محمدنیا اطاق سرا با 2543 رای تورج نائیج پور با 2517 رای حسین نعمتیان جلودار با 2435 رای جلال نوراله زاده زواردهی با 2310 رای به عنوان اعضای اصلی گروه عمران و حمیدرضا سفیدگر بایی با 2292 رای به عنوان عضو علی البدل گروه عمران حائز بیشترین رای ماخوذه شده اند .

در گروه نقشه برداری : جواد مهجوریان نماری با 2493 رای به عنوان عضو اصلی و محسن اکبرزاده با 2014 رای با عنوان عضو علی البدل گروه نقشه برداری انتخاب شده اند .

در گروه ترافیک : فرشید رضا حقیقی با 2821 رای به عنوان عضو اصلی و نادعلی رمضانپور با 2537 رای با عنوان عضو علی البدل گروه ترافیک انتخاب شده اند .

در گروه برق : محمد فیروزیان با 2815 رای و احمدرضا گران با 2500 رای به عنوان اعضای اصلی و مهرداد اسمعیلی با 1581 رای با عنوان عضو علی البدل گروه برق حائز بالاترین رای ماخوذه شده اند .

در گروه مکانیک : سیف اله علی نیا با 2673 رای به عنوان عضو اصلی و سید میراله حسینی با 1512 رای به عنوان عضو علی البدل گروه مکانیک انتخاب شدند .

در گروه معماری : سودابه مهری با 3082 رای - مهران فرصت با 2578 رای و مصطفی خاوری نژاد با 2291 رای به عنوان اعضای اصلی و علی اکبرزاده قربانی با 1491 رای با عنوان علی البدل گروه معماری حائز بالاترین رای ماخوذه شده اند .

در گروه شهرسازی : عادل منصور کیایی با 1636 رای با عنوان عضو اصلی و سید محمود میثاقی با 1419 رای به عنوان عضو علی البدل گروه شهرسازی دارای بیشترین رای از مجموع آرای ماخوذه شده و موفق شدند به هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران راه پیدا کنند .

اعضای منتخب پس از دریافت حکم خود از سوی وزیر راه و شهرسازی به مدت 3 سال هدایت سازمان نظام مهندسی استان را در مازندران بر عهده می گیرند .

باستناد مفاد ماده ۶۹ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان بدینوسیله نتایج انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران به شرح پیوست اعلام می گردد:

شایان ذکر است وفق ماده ۷۰ آئین نامه مذکور مدت قبول شکایات مربوط به انتخابات تا ۵ روز بعد از اخذ رای می باشد و نتیجه قطعی پس از انجام رسیدگی به شکایات توسط هیات اجرایی و دستگاه نظارت استان و تائید آن توسط دستگاه نظارت انتخابات کشور و صدور اعتبار نامه اعضاء اصلی و علی البدل هیات مدیره سازمان استان خواهد بود.

مهندس عبداله بهادری ضمن تشکر از حضور اعضای سازمان دراین انتخابات اذعان داشت : امیدوارم از ظرفیت جامعه مهندسین در راستای پیشرفت و توسعه صنعت ساختمان در شهرهای استان به خوبی استفاده شود .

کد مطلب : ۸۳۲۲  / گروه : ROOT /  / ۱۴ مهر ۱۳۹۷  /  بازدید : ۱۵۹

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1640
دیروز 2253
جمع 2220183

جدیدترین اخبار