سال 1397: حمایت از کالای ایرانیجلسه ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان رامسر با حضورفرماندار ، سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری رامسر برگزار شد.
ستاد بازآفرینی  شهرستان  رامسر  برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی مازندران مهندس مقتدر رئیس اداره راه و شهرسازی رامسر در این جلسه عنوان نمود : بازآفرینی شهری پایدار از مهمترین اهداف برنامه ششم توسعه و سند ملی راهبردی احیاء، بهسازی ، نوسازی و توانمند سازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری ، توانمند سازی اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی می باشد و تشریک مساعی و هماهنگی دستگاهها برای تحقق این امر لازم و ضروری است .

 رئیس اداره راه و شهرسازی رامسر در خصوص برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار و اهمیت موضوع و حمایت های ویژه دولت در این حوزه مطالبی را عنوان نمودند.

 در پایان این جلسه ارائه پیشنهاداتی از سوی شهرداری رامسر که در راستای برنامه های پیشین بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهر نیز بود، تصمیاتی توسط اعضای ستاد شهرستان اتخاذ گردید که تهیه طرح بازآفرینی شهری به عنوان اولویت اول قابل ذکر می باشد.ضمنا فرماندار رامسر با اشاره به ضرورت  پیگیری برنامه بازآفرینی از سوی شهرداری ها به عنوان دبیران ستاد، بر استفاده از ظرفیت های موجود با مشارکت همه جانبه و مستمر اعضا تأکید ورزیدند.  

کد مطلب : ۸۳۳۲  / گروه : ROOT /  / ۲۸ مهر ۱۳۹۷  /  بازدید : ۱۲۵

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آمار سایت

امروز1068
دیروز 2218
جمع 2267912

جدیدترین اخبار