سال 1397: حمایت از کالای ایرانی
جستجو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

مدیر کل راه و شهرسازی استان در جلسه شورای اداری اتمام پروژه های نیمه تمام در حوزه راه و شهرسازی را اولویت نخست دانست.
جلسه ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان رامسر با حضورفرماندار ، سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری رامسر برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در مراسم تقدير از روشندل اين اداره كل ، عصای سفيد را همچون پرچمی دانست که به نشان استقلال در دست روشندلان به حرکت در می آید و آیینه ایست که قدرت و نعمت خدایی را به تماشای تعامل و تفکر دیگران می گذارد .
ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان نکا با حضور فرماندار ، بخشدار سرپرست معاونت بازآفرینی شهری ومسکن ، شهردار و روسای ادارات و دستگاه های عضو ستاد در شهرداری نکا برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ،مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه مدیر ساخت و توسعه راهها و مدیر راههای روستایی با دکتر سید علی ادیانی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه ، سوادکوه شمالی ، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
معاون وزیر راه و شهرسازی خواستار ساماندهی رودخانه ها و ممنوعیت برداشت در حاشیه پل ها شد و گفت: برداشت از رودخانه ها باید مهندسی باشد که اکنون اینگونه نیست.
بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از مناطق سیل زده غرب استان معاون شرکت ساخت و توسعه راهها به همراه مهندس نبیان معاون امور عمرانی استانداری مازندران ، مديركل راه و شهرسازي مازندران و جمعي از مسؤلين ذيربط از مناطق سیل زده غرب استان بازديد نمودند. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی...
به منظور پیگیری طرح های راه و شهرسازی بهشهر و نکاء صورت پذیرفت : نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی استان با نماینده مردم بهشهر و نکاء در مجلس شورای اسلامی به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ،مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه مدیر ساخت و توسعه...
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران گفت: براساس برآورده كارشناسان در پي جاري شدن سيل و ايجاد خسارات جدي به راههاي ارتباطي غرب اين استان ، بيش از 2000 ميليارد ريال خسارت به جسم راه و ابنیه فنی وارد شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از احداث زیرگذر هلومسر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد .
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در پیامی از کلیه عوامل و دست اندر کاران انتخابات و جامعه ی مهندسی استان تقدیر و تشکر کرد .
هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مازندران در روز جمعه 13 مهر ماه برگزار و نتایج آن اعلام گردید.
هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مازندران در روز جمعه 13 مهر ماه برگزار و مشارکت 20/1 حاصل شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ،مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه معاونین این اداره کل با فرماندار فریدونکنار دیدار کردند. مدیر کل راه و شهرسازی استان خاطرنشان ساخت : دراین دیدار طرح های عمرانی و اجرایی در حوزه راه و شهرسازی در شهرستان فریدونکنار و بررسی روند اعتباری...
رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر، جویبار و سیمرغ از اجرای عمليات آسفالت و چهار خطه کردن محور " قائمشهر - جویبار " به طول 3 کیلومتر خبر داد.
با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان ، معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ، معاونین اداره کل و روسای ادارات از زحمات آقای عباسی دون قدردانی و آقای علی اصغر خلیل پور بعنوان ذیحساب اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران معرفی شد.
جلسه ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان چالوس و کلاردشت با حضورفرماندار وبخشدار، سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن ، شهردار و روسای ادارات و دستگاه های عضو ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری چالوس وفرمانداری کلاردشت برگزار شد.
جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار با حضور مهندس نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی استان، مدیران ستادی استانداری ، مدیران کل دستگاه های استانی عضو و همچنین فرمانداران و شهرداران درمحل سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار گردید.
ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان فریدونکنار با حضور فرماندار ، سرپرست معاونت بازآفرینی شهری ومسکن ، شهردار و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار برگزار شد.
نشستی با موضوع تبیین نقش توسعه گران با حضور مهندس قوپران لو رئیس انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان استان و نمایندگان استانی و مهندس علی ثباتی معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان در محل دفتر انجمن استان برگزار گردید.
سیدمحمد نظری، معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به پروژه‌های بزرگراهی در دست اقدام، احداث و بهره‌برداری در استان اظهار داشت: کلا تعداد پروژه‌های استان ۱۲ پروژه با بخش‌های مختلف است. اولین پروژه محور نور در استان به طول ۴۲ کیلومتر است که ۲۵ کیلومتر آن به شکل دوطرفه با جداکننده میانه به...
در سومین جلسه کارگروه زلزله و لغزش لایه های زمین استان که با حضور دکتر بیت اللهی مدیر بخش زلزله و خطر پذیری مرکز تحقیقات راه، ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی برگزار شد درخصوص نحوه و انجام فرایند اجرای کار مطالعات تدقیق حریم گسل در شهرهای ساری و قائمشهر تصمیم گیری شد.
اطلاعيه مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی وزارت راه وشهرسازی ضمن عرض تبریک و آرزوي موفقيت براي پذیرفته شدگان مرحله کتبی پنجمين آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (وزارت راه و شهرسازي) ، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج مندرج در کارنامه منتشره در تاریخ 1397/05/07سازمان سنجش آموزش کشور، جهت بررسی مدارک به این وزارت مراجعه نموده...
ستاد بازآفرینی شهرستان محمودآباد با حضور فرماندار و سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل در محل فرمانداری برگزار گردید.
رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکاء- بهشهر- گلوگاه ، اقدامات انجام گرفته در هفته دولت را تشريح نمود.
دومین جلسه ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار شهرستان نور با حضور فرماندار، معاونت بازافرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران، رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور، شهرداران و دیگر مدیران عضو ستاد شهرستانی برگزار گردید.
معاون وزير راه و شهرسازی و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور در دیدار با مدیر کل راه و شهرسازی استان عنوان نمود : تعريض ، ارتقاء و ایمن سازی راههای ارتباطی استان باید با شتاب بیشتری انجام شود .
شصت و هفتمین جلسه کارگروه شورای مسکن استان با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران ،مدیرکل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات رسان با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در استان برگزار شد .
بسمه تعالی آگهی مزایده اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در نظر دارد واحدهای تجاری و مسکونی و اراضی با کاربری تجاری متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن در شهرهای ساری – نکا – بهشهر- بابل – آمل به شرح مشخصات جدول ذیل را از طریق مزایده و شرایط ذیل به فروش برساند. لذا متقاضیان شرکت در مزایده...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت از بهره برداری از عمليات آسفالت راههای روستایی شهرستان چالوس به طول 4 كيلومتر در قالب 3 پروژه و به صورت مشارکتی در هفته دولت با صرف هزینه بالغ بر 1200 میلیون ریال خبر داد.

آمار سایت

امروز533
دیروز 1226
جمع 2118047

جدیدترین اخبار