سال 1396: اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال
جستجو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

استاندار مازندران با ارسال لوح تقديري از مدیریت شهرسازی و معماری اين استان به منظور تلاش در برگزاری منظم جلسات کمیسیون ماده 5 قدرداني نمود.
استاندار مازندران در آستانه سال نو از اداره کل راه و شهرسازی استان به جهت بهره برداری از پروژه های راهسازی در راستای تسهیل در امر تردد و روانی ترافیک به منظور مسافرت های نوروزی هموطنان عزیز قدرداني نمود.
(( بسمه تعالي ))به نام خالق زیبایی حمد و سپاس خداوند متعال ، که در پرتو الطاف بی کرانش درک رستاخیز زیبای طبیعت را به ما ارزانی داشت.
استاندار مازندران با ارسال لوح تقديري از مديركل راه و شهرسازي اين استان به منظور تلاش در برگزاری منظم جلسات کمیسیون ماده 5 قدرداني نمود.
چهار کیلومتر از محور سوادکوه در محدوده سرخ کلا و شیرگاه با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
عملیات ساخت سه دهنه پل در مسیر جاده هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی عنوان کرد : که برای زیرسازی ، آسفالت و ساخت ابنیه برای این 8 کیلومتر حدود 600 میلیارد ریال هزینه شد.
اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران به منظور ارتقاء سطح ايمني ؛ برقراری ترددی ایمن و روان در سطح محورهای استان پروژه های راهسازی مختلفی را آماده بهره برداری نموده است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران پرداخت تسهيلات براي بافت هاي فرسوده شهري را فرصتي مناسب براي نوسازي و بهسازي اين محدوده ها دانست.
عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در پیامی رای اعتماد مجدد مجلس شورای اسلامی به دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی را تبریک گفت .
به مناسبت روز بزرگداشت شهداء جمعی از مديران و كاركنان اداره كل راه و شهرسازي مازندران به منظور تجليل از مقام شامخ شهداي انقلاب و جنگ تحميلي و تجديد بيعت با آرمانهاي شهيدان والامقام به عطر افشاني مزار شهداء مركز استان پرداختند.
مديركل راه و شهرسازي استان مازندران در نشستي صميمي با بانوان شاغل در اين اداره كل که با حضور خانم دکتر طوسی مدیر کل بانوان و خانواده استانداری برگزار شد ،عنوان كرد : الگو پذيري از رفتار و منش زندگي دخت نبي مكرم اسلام مبداء و سرمنشاء همه خوبي هاست.
در راستای استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های بین دستگاهی در محدوده های تاریخی شهرهای استان به عنوان یکی از محلات هدف بازآفرینی شهری پایدار، تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مورد امضاء قرار گرفت.
فرماندار شهرستان فریدونکنار با ارسال تقدير نامه اي از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازي شهرستان فریدونکنار به منظور فعاليتهاي گسترده در اين شهرستان قدرداني نمود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گلوگاه با ارسال لوحي از رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان گلوگاه به پاس عملکرد خوب در اجرای وظایف محوله سازمانی تشكر و قدرداني نمود.
حق اله کثیری فرماندار شهرستان عباس آباد با ارسال تقدير نامه ای از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازی شهرستان عباس آباد به منظور فعاليتهای گسترده در اين شهرستان و همچنین برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی نمود .
رئیس شورای حمل و نقل استان از آمادگی دستگاههای عضو شورای حمل و نقل برای استقبال از مسافرین نوروزی دربهار 97 خبر داد .
با صدور حکمی از سوي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس علی قاسمی به سمت مدیر املاک و حقوقی منصوب و معرفی شدند.
مدیر کل راه و شهرسازي استان مازندران در نشست خود با رؤساي ادارات تابعه اين اداره كل بر تسریع در اجرای پروژه ها با بهره گیری از امکانات موجود تاكيد نمود.
مدیركل راه و شهرسازي استان مازندران گفت : ایمنی در جاده های مازندران نیاز به همدلی تمامی دستگاههای اجرایی دارد.
دکتر خیراله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی و هیئت همراه از عملیات اجرایی چهارخطه نمودن محور ساری _ تاکام بازدید و بمنظور شتاب بیشتر عملیات این محور تصمیمات متناسبی اتخاذ نمودند.
دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت : پنج کیلومتر باقی مانده از محور سوادکوه تا پایان سالجاری زیر بار ترافیک قرار می گیرد .
دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و معاون عمرانی استانداری مازندران ،نمایندگان مجلس و مدیرکل راه و شهرسازی استان از محور سوادکوه بازدید کردند .
استاندار مازندران به اتفاق مهندس نبیان معاون امور عمرانی و مدیر کل راه و شهرسازی با دکتر خیراله خادمی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور و معاونین ایشان دیدار و درخصوص پروژه های این شرکت در مازندران بحث و تبادل نظر نمودند .
سید علی اسد فرماندار شهرستان بابلسر با ارسال تقدير نامه ای از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازی شهرستان بابلسر به منظور فعاليتهای گسترده در اين شهرستان قدردانی نمود .
نگاه علمی و تخصصی به موضوعات و مسایل روزمره زندگی بشر همواره در تمام اعصار و زمان اهمیت ویژه ای داشته است.
با صدور حکمی از سوي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس مهدی باقری به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازی نکا منصوب و معرفی شدند.
محمود ذوالفقاری-مدیر توسعه و منابع
محمد نظری-سرپرست حمل و نقل ترکیبی
علی ثباتی-مدیر شهرسازی و معماری

آمار سایت

امروز642
دیروز 1630
جمع 1673427

جدیدترین اخبار