آرشيو كليه مطالب و اخبار سايت


سال 1397: حمایت از کالای ایرانی




جستجو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

مهندس رستمی مدیر کل مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی که در جمع مدیران شورای هماهنگی حمل و نقل استان سخن می گفت عنوان نمود : وزارت راه و شهرسازی در 12 بخش بیش از 560 نوع خدمت به مردم در شقوق مختلف حمل و نقل ریلی ، هوایی ، دریایی ، زمینی و سایر بخش های...
شصت و ششمین جلسه کارگروه شورای مسکن استان با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران ،مدیرکل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات رسان روز یکشنبه با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در استان برگزار شد . به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس نبیان معاون امور عمرانی استانداری مازندران در این نشست...
استاندار مازندران به همراه مديركل راه و شهرسازي مازندران و چند تن از مديران كل دستگاه هاي اجرايي استان از قطعه 5 محور تنکابن – الموت قزوین بازديد و دستوراتي را در جهت شتاب بخشيدن به عمليات بهسازي و ارتقاء محور ارتباطي تنکابن به الموت قزوين مصوب نمودند.
نشست هم اندیشی شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان مازندران و مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی با هدف توسعه همکاری های علمی و پژوهشی دراداره کل راه و شهرسازی مازندران برگزار گردید.
دکتر شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی و هئیت همراه با دکتر اسلامی استاندار مازندران درخصوص جزئیات طرح ویژه توسعه استان دیدارو گفتگو نمودند.
استاندار مازندران با ارسال لوحی از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران به منظور اجرای شیوه نامه جدید تعیین کاربری اراضی خارج از محدوده شهرها و روستاها تقدیر و تشکر نمود .
سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی مازندران گفت که هم اکنون 124 پروژه راهسازی در این خطه از شمال کشور آماده بهره برداری است.
ستاد شهرستانی بازآفرینی جویبار با حضور معاون فرماندار جویبار ، شهرداران جویبار و کوهیخیل و سایر اعضا برگزار گردید.
در عصر ارتباطات و فن آوری اطلاعات ، قطعا نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی مؤثر و حیاتی است. بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون، نقش بسزایی در ارتقای اطلاعات در جامعه دارند
ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار بابل با حضور رئیس شورای شهر ، معاون بازآفرینی شهری مسکن اداره کل راه و شهرسازی و سایر اعضا برگزار شد.
سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی از بهسازی و آسفالت راههای دسترسی به شهرک های صنعتی استان با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال خبر داد .
ستاد شهرستانی بازآفرینی سوادکوه شمالی با حضور شهردار شیرگاه و سایر اعضا در محل شهرداری برگزار گردید.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از بهسازی بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی خبر داد.
اطلاعیه پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی پذیرفته شدگان محترم 3 برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی (اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران) با در دست داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه از تاریخ 97/5/9 لغایت 97/5/11 به اداره توسعه منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی مازندران واقع در ساری، میدان امام،...
جلسه تبیین آئین نامه اجرائی ماده 4 قانون حمایت از احیاء ، بهسازی و نوسازی بافت های ناکارآمد شهری با حضور روسای هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان ، هیات مدیره انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی ، سازمان نظام مهندسی ساختمان ، مدیران امور شعب بانک مسکن و جامعه مهندسان مشاور در اداره کل راه و شهرسازی تشکیل گردید...
ستاد شهرستانی بازآفرینی شهری پایدار ساری با حضور فرماندار ، معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری ساری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عبدالله بهادری در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی شهرستان تنکابن ضمن اعلام این خبر افزود : شهرهای غرب مازندران به دلیل نداشتن کمربندی همیشه با مشکلاتی در زمینه ترافیک بویژه در ایام تعطیل رو به رو بوده اند که پس از بررسی های صورت گرفته تصمیم گرفته...
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي غرب استان از فعالیت های راهسازی و پروژه های در دست انجام با هدف بررسی از وضعیت موجود آنها بازدید نمودند .
استاندار مازندران به همراه مدیر کل راه و شهرسازی از عمليات اجرايي پروژه هاي مسکن مهر مهردشت روستای سلطان محمد طاهر بابل اين شهرستان با هدف رفع موانع و تسهيل در روند اجرايي آنها بازديد نمود.
شورای اداری با موضوع تبیین سیاست ها، مفاهیم و الزامات حوزه بازآفرینی با حضور روسای راه و شهرسازی شهرهای استان و کارشناسان مرتبط در سالن اجتماعات اداره کل راه و شهرسازی مازندران برگزار گردید.
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران از برگزاری هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی استان در مهر ماه سالجاری خبرداد .
سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان از بهره برداری عملیات اجرای باند شمالی پل آکتیج کلا بابل با اعتباری بالغ بر 9000 میلیون ریال خبر داد.
سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان از عملیات اجرای آسفالت محور حسین آباد – طوسکلا نکا بطول 2 کیلومتر خبرداد
رئیس اداره راه و شهرسازی قائمشهر از پروژه روکش آسفالت معابر شهدا محله و سکونتگاههای غیر رسمی قائمشهر با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال خبر داد .
معاون وزیر راه و شهرسازی از روند اجرائی بیمارستان جایگزین و220 تختخوابی امام خمینی شهرستان بهشهر به منظور تسریع در انجام عملیات اجرائی بازدید نمود .
استاندار مازندران با ارسال لوح سپاسی از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران به منظور اجرای صحیح قوانین و مقررات و برقراری نظم و امنیت و روان سازی ترافیک تقدیر و تشکر نمود .
در راستای ابلاغ تشکیلات تفصیلی ادارات کل راه و شهرسازی به شماره 01/110/10529 مورخ 6/2/97 وزارت متبوع با صدور احکامی از سوي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس علی ثباتی به سمت سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن و دکتر رستمعلی پاکدامن به سمت سرپرست معاونت شهرسازی و معماری و مهندس سید محمد نظری به سمت سرپرست معاونت مهندسی...
میز خدمت در اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در راستای ارتقای سلامت اداری و تسریع در روند رسیدگی به درخواست های مردمی استقرار یافت.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به همراه معاون عمراني استانداري مازندران ،دکتر شاعری نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی ، مديركل راه و شهرسازي و سایر مدیران دستگاههای استانی از پروژه هاي مسكن مهر میارکلا ساری و نکا و بهشهر بازديد و از نزديك از روند آماده سازي آنها اطلاع حاصل نمود.

آمار سایت

امروز101
دیروز 1413
جمع 2010043

جدیدترین اخبار