سال 1397: حمایت از کالای ایرانی
جستجو

گروه
عبارت مورد نظر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر فعالیت های اداره راه و شهرسازی این شهرستان را در حوزه های ساخت و توسعه راهها، مسکن، فنی اجرایی و املاک و حقوقی و معماری و شهرسازی در دو ماهه اول سال تشریح نمود.
ستاد استانی بازآفرینی شهری پایدار با ریاست جناب آقای مهندس نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان و مدیران دستگاه های استانی عضو در محل استانداری برگزار گردید.
اولین نشست آموزشی از مجموعه نشست های تخصصی جستاری در بازآفرینی شهری مازندران ، با محوریت بررسی مستندسازی روند مرمت خانه فاضلی ساری با حضور کارشناسان ستادی و ادارات شهرستانی تابعه در سالن اجتماعات اداره کل راه و شهرسازی مازندران برگزار گردید.
مدیر کل راه وشهرسازی استان مازندران گفت : مدیریت ایمنی و کاهش حوادث جاده ای یک موضوع کلیدی به حساب می آید.
مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان با حضور در محل مرکز سامد پاسخگوی خواسته ها ، شکایات و انتقادات مردمی بودند .
تیم اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران موفق به کسب رتبه برتر (مقام سوم ) در مسابقات کشوری بتن که در دانشگاه فنی نوشیروانی بابل برگزار گردید شد .
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: حفظ حقوق بيت‌المال، جلوگيري از تصرف اراضي و كوتاه كردن دست افراد فرصت طلب از اهم وظايف يگان حفاظتي بوده و تلاش می کنیم تا با اقدام به موقع، برخورد قاطع با متصرفان و متجاوزان به اراضي ملي براساس قانون صورت گيرد.
ستاد بازآفرینی شهری پایدار نور با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر از بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان به اتفاق معاون راه های روستایی ، مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی و سایر مسئولین شهرستانی از فعالیت ها ، اقدامات و پروژه های در حال انجام در حوزه راه و شهرسازی در شرق استان خبر داد .
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به همراه مدیر کل راه و شهرسازی مازندران از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در شهر ساری بازديد نمودند .
رئيس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان اداره كل راه و شهرسازي مازندران از برگزاري آزمون ورود به حرفه مهندسان در تاريخ 20 و 21 اردیبهشت ماه امسال در مازندران خبر داد و افزود : آزمون مذكور بصورت همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.
مديركل راه و شهرسازي مازندران باتفاق مدیر کل بحران استانداری – مسئول راههای روستایی و مسئولین شهرستان به منظور رفع موانع اجرايي از پروژه های حوزه راه و شهرسازی در شهرستان نور بازديد و دستوراتي را در خصوص تسريع در عمليات اجرايي آن ابلاغ نمود.
فرماندار شهرستان عباس آآّباد با ارسال لوحی از رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان عباس آباد به پاس عملکرد خوب در اتخاذ تدابیر لازم برای تضمین سفرهای ایمن و بی دغدغه هموطنان عزیز و ایجاد زمینه ی نشاط و شادی آفرین برای تک تک میهمانان و آرامش شهروندان شهرستان تشكر و قدردانی نمود .
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل از اجراي عمليات آسفالت راههای روستايي اين شهرستان به طول بیش از 7/5كيلومتر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران ، مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان ، در حاشیه بازدید از مراحل پایانی احداث بوستان ولایت در محل سابق پادگان ارتش ساری ، ضمن تقدیر از فعالیت های مختلف و به هنگام شهرداری ساری در حوزه های مختلف شهری و مقوله خطیر بازآفرینی ، از راه...
ستاد بازآفرینی شهری پایدار فریدونکنار با حضور فرماندار و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.
همزمان با سالروز ولادت سراسر سعادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز ، ولادت امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) نشست صمیمی مدیر کل راه و شهرسازی استان با جانبازان سرافراز و خانواده معزز شهدا برگزار و از این عزیزان تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ،مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه مدیر ساخت و توسعه راهها با دکتر علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر و نکاء در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر از اجراي عمليات بهسازي وآسفالت محور روستایی بیشه بنه عیدین بطول 6 کیلومتر در بخش یانه سر شهرستان بهشهر و با صرف اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.
نمایند مردم بابلسر و فریدونکنار با ارسال لوحی از رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونکنار به پاس عملکرد خوب تشكر و قدردانی نمود .
مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي غرب استان از فعالیت های راهسازی و پروژه های در دست انجام با هدف بررسی از وضعیت موجود آنها بازدید نمودند .
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با ارسال لوحی از اداره کل راه و شهرسازي استان به منظور تلاش ر اجرای موفق برنامه های سازمانی در راستای بهبود وضعیت رعایت مقررات ملی ساختمان قدرداني نمود.
اولین نشست تخصصی مدیر کل راه و شهرسازی با مدیریت ساخت ، ناظرین و مشاورین پروژه در سال 97 انجام شد .
فرماندار شهرستان عباس آّباد با ارسال لوحی از رئيس اداره راه و شهرسازی شهرستان عباس آباد به پاس عملکرد خوب در امور مربوط به شورای ترافیک شهرستان تشكر و قدردانی نمود .
اطلاعیه در اجرای بند 1 و 2 از ماده 9 حقوق شهروندی در نظام اداری و نیز تبصره ذیل ماده 8 دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر دریافت گزارشات مردمی در زمینه چگونگی رعایت اعمال قانون و مقررات در امور اجرایی و همچنین رعایت حقوق شهروندی و ارائه هرگونه نظرات، پیشنهادات و انتقادات در...
هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران در آستانه سال جدید با مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند.
استاندار مازندران با ارسال لوح تقديري از مدیریت شهرسازی و معماری اين استان به منظور تلاش در برگزاری منظم جلسات کمیسیون ماده 5 قدرداني نمود.
استاندار مازندران در آستانه سال نو از اداره کل راه و شهرسازی استان به جهت بهره برداری از پروژه های راهسازی در راستای تسهیل در امر تردد و روانی ترافیک به منظور مسافرت های نوروزی هموطنان عزیز قدرداني نمود.
(( بسمه تعالي ))به نام خالق زیبایی حمد و سپاس خداوند متعال ، که در پرتو الطاف بی کرانش درک رستاخیز زیبای طبیعت را به ما ارزانی داشت.

آمار سایت

امروز1599
دیروز 1768
جمع 1797103

جدیدترین اخبار