سال 1397: حمایت از کالای ایرانیبا حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان و نماینده مردم آمل در مجلس صورت پذیرفت :
با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ، دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار آمل ، مهندس نظری معاونت مهندسی و ساخت این اداره کل کلنگ احداث زیرگذر محور هراز در محدوده بخش امامزاده عبداله آمل به زمین زده شد.
آغاز به کار عملیات اجرایی زیر گذر محور هراز
آغاز به کار عملیات اجرایی زیر گذر محور هراز

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی  استان مازندران در این مراسم با اعلام اینکه اقدامات وسیعی در حوزه راه و شهرسازی در جای جای استان در دست انجام می باشد تصریح نمود : به جهت تامین ایمنی عبور و مرور و با پیگیری های مجددانه دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی احداث زیرگذرکاله آمل در دستور کار این اداره کل قرار گرفت که انشاءاله با شروع آغاز به کار آن با جدیت و تلاش مضاعف این پروژه در زمان مقرر به سرانجام رسید.

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران درخصوص مشخصات فنی پروژه یاد آور شد  : زیرگذر  کاله(هلومسر) با دهانه 7 متر و طول 33 متر و با هزینه معادل 19 میلیارد ریال با مدت زمان 12 ماه در حال انجام می باشد. که امید است با تامین و تخصیص بهنگام اعتبارات این پروژه در زمان بندی مقرر شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم. 

وی تعداد روستاهای اطراف با حجم جمعیت بالا و وهمچنین وجود ورزشگاه کاله و تامین ایمنی عبور و مرور در این منطقه را از اهداف اجرای این زیرگذر بر شمرد.

گفتنی است : اين زيرگذر با هدف ارتقاء ایمنی و همچنين كاهش تصادفات و تسهيل در امر حمل و نقل و کاربران جاده ای  به اجرا در آمد.

 

کد مطلب : ۸۳۵۲  / گروه : ROOT /  / ۰۳ آذر ۱۳۹۷  /  بازدید : ۶۷

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

علی ثباتی-معاون بازآفرینی شهری و مسکن

آمار سایت

امروز1583
دیروز 1263
جمع 2212208

جدیدترین اخبار