سال 1397: حمایت از کالای ایرانیشصت و نهمین جلسه کارگروه شورای مسکن با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری مازندران ،مدیرکل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات رسان با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در برگزار شد .
برگزاری شصت و نهمین جلسه شورای مسکن استان

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس رازجویان سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری مازندران در این نشست اظهار امیدواری نمود با پیگیری و تلاش همه دستگاههای خدمات رسان و اداره کل راه و شهرسازی شاهد به سرانجام رسيدن پروژه هاي مذكور باشيم.

مهندس رازجویان اظهار داشت: با توجه به پيشرفت فيزيكي پروژه هاي مسكن مهر در استان بايد با همت و تعامل دستگاه هاي زير بنايي استان خدمات شهري و زير بنايي پروژه هاي مذكور نيز هر چه زودتر اجرايي شود

  سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری مازندران در ادامه تصريح كرد: مسكن دغدغه اصلي و ابتدايي براي هر خانواده اي محسوب شده ، از اين رو بر طرف كردن اين مسئله توسط خدمتگزاران مردم در دولتها مي تواند عاملي مهمي در جهت تعامل ، همدلي و اعتماد  مردم به آن دولت باشد.

سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازي مازندران نيز در اين نشست در خصوص همکاری و تعامل دستگاه هاي خدمات رسان با دست اندرکاران طرح مسکن مهر گفت: طي جلسات منظم و پيگيري هاي مجدانه مسؤلين امر بسياري از مشكلات با همفكري دستگاه ها مرتفع شده است.

مدیر کل راه و شهرسازي مازندران با بيان اينکه در شوراي تامين مسکن استان و کميته هاي فني آن به طور منظم تشکيل و مشکلات مربوط به مسکن مهر طرح و پيگيري مي شود تصريح نمود : انشااله با تعامل و همدلی تمامی دستگاههای مرتبط با مسکن مهر بتوانیم پروژه مسکن مهر را هرچه سریعتر به سرانجام برسانیم .

دراین نشست درخصوص واگذاری واحدهای فاقد متقاضی پروژه های مسکن مهر به مدد جویان کمیته حضرت امام و اداره کل بهزیستی مقرر گرديد  کمیته امداد حضرت امام و اداره کل بهزیستی نسبت به ارسال لیست اسامی متقاضاین حداکثرظرف مدت یک هفته اقدام نماید.

 

 همچنین درخصوص  احداث مسجد در پروژه های مسکن مهر بهشهر، ساری ، نوشهر و چالوس مقرر گردید نسبت به پیگیری تامین اعتبار بخشی از ساخت از سوی وزارت متبوع اقدام نماید .    

درخصوص تحویل و افتتاح مسکن مهر آماده در ایام مبارک دهه فجر سالجاری مقرر گردید کمیته ای متشکل از اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، اداره کل راه و شهرسازی و فرمانداری ساری تشکیل و پیگیری های لازم را بعمل آورند.

در پایان جلسه مقررگردید باتوجه به اهمیت موضوع جلسه بعدی کارگروه شورای تامین مسکن استان در محل پروژه سارویه ساری برگزار گردد.

کد مطلب : ۸۳۹۳  / گروه : ROOT /  / ۱۱ دی ۱۳۹۷  /  بازدید : ۵۱

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

علی ثباتی-معاون بازآفرینی شهری و مسکن

آمار سایت

امروز1125
دیروز 2218
جمع 2267969

جدیدترین اخبار